8:15 pm

Bier Garden O40 vs Ridgerunners

7:00 pm

Open D3 Playoff 3 – TBD

5:30 pm

Womens Final – TBD

4:00 pm

Womens Semi Final 1 – TBD

8:00 pm

Bier Garden O40 vs Roadrunners O40

7:00 pm

Greenman Trickster vs Chirigallos FC

5:30 pm

Smush FC White vs OLR Local Boys

4:00 pm

Wayside Women vs Bier Garden Strikers

2:30 pm

Stumptown FC vs Pachuca

8:00 pm

New Thangs vs To Be Determined

2 - 6

Smush FC vs Roadrunners O40

0 - 2

Greenman Rainmakers vs Pachuca

2 - 0

Sweeten Creek Brewing vs Chirigallos FC

3 - 5

Movement for Life PT vs OLR Local Boys

7 - 1

Bier Garden FC vs New Thangs

3 - 0

Watershed FC vs Smush FC – FORFEIT

0 - 7

SFC Curate Forest vs OLR Deathwolf

2 - 6

Wayside Women vs Free Britney

8 - 2

Chemist vs Smush FC White

6 - 1

Barleys FC 06 vs Chirigallos FC

6 - 4

Bier Garden FC vs Skycity FC Bold

1 - 9

Ridgerunners vs Watershed FC

4 - 3

Movement for Life PT vs Watershed SC

7 - 3

OLR Local Boys vs Chemist

7 - 0

Root Bar Women vs Greenman Ramblers

0 - 9

Purple Panthers vs Wayside Women

3 - 0

PSG FC vs Greenman Trickster

2 - 5

Fish Sticks vs Skycity FC Bold

9 - 1

Ridgerunners vs Bier Garden O40

1 - 0

OLR Deathwolf vs Catawba Hopness Monsters

1 - 2

Chirigallos FC vs Asheville Racquet Club FC

10 - 1

Pachuca vs Skycity FC Gold

4 - 1

Fish Sticks vs To Be Determined

3 - 2

Roadrunners O40 vs Smush FC

3 - 6

Movement for Life PT vs Chemist

4 - 2

Purple Panthers vs Bier Garden Strikers

4 - 3

Wayside Women vs Root Bar Women

1 - 2

OLR Battlecats vs Sweeten Creek Brewing

1 - 8

Asheville United FC vs SFC Curate Forest

2 - 2

New Thangs vs To Be Determined

1 - 5

Smush FC vs Watershed FC

1 - 10

Movement for Life PT vs OLR Local Boys

1 - 3

Free Britney vs Root Bar Women

9 - 1

Pachuca vs The Tigers

9 - 2

Bier Garden FC vs New Thangs

4 - 7

Watershed FC vs Ridgerunners

4 - 2

OLR Local Boys vs Watershed SC

5 - 1

OS KVARS FC vs Watershed Mamas and Beer

5 - 1

Bier Garden Strikers vs Greenman Ramblers

10 - 0

Fish Sticks vs New Thangs